Центр політологічних студій ЗУНУ

Рудакевич Олег Михайлович

Посада: директор центру політологічних студій ЗУНУ, професор кафедри політології та філософії
Науковий ступінь: кандидат філософських наук, доктор політичних наук
Вчене звання: професор

Кабінет: 1415
Телефон: (0352) 51-75-24,  вн. 11-328
E-mail: rud_om@wunu.edu.ua

Центр політологічних студій

Центр політологічних студій – структурний підрозділ Західноукраїнського національного університету, який об’єднує викладачів кафедри філософії та політології, аспірантів та студентів-політологів, інші зацікавлені сторони для вивчення актуальних політичних процесів, що відбуваються в Тернопільській області, Україні та світі.

Метою діяльності центру є:

-  консолідація зусиль викладачів, аспірантів, студентів-політологів, інших зацікавлених сторін з метою вивчення актуальних політичних проблем;

-  сприяння успішній реалізації освітньо-професійної програми «Міжнародні та регіональні політичні комунікації», за якою відбувається підготовка бакалаврів, та навчального плану підготовки докторів філософії із спеціальності 052 «Політологія» в Університеті;

-  співпраця з органами державної влади, місцевого самоврядування та інституціями громадянського суспільства з метою вирішення актуальних проблем життєдіяльності м. Тернополя та регіону, які є сферою діяльності Центру.

Сфери дослідницької діяльності Центру: міжнародна політика та міжнародні політичні комунікації, регіональна політика та регіональні політичні комунікації, робота ОТГ, децентралізація, інші суспільно-політичні процеси, політична культура, громадянське суспільство, молодіжна політика, розвиток демократії, вибори, екологічна політика, освітній процес, наукові форуми.

Основні завдання Центру:

1. Вивчення громадської думки з широкого спектру політичних питань.

2. Проведення дослідницької, аналітичної, організаційної та інформаційної роботи.

3. Проведення наукових досліджень з проблем міжнародної та регіональної політики, децентралізації, політичних комунікацій, політичної культури, молодіжної політики, розвитку громадянського суспільства та демократії.

4. Налагодження співпраці із закладами вищої освіти України, органами влади і місцевого самоврядування, науковими центрами, установами, підприємствами, неурядовими організаціями з питань політологічних студій.

5. Проведення науково-теоретичних та науково-практичних конференцій з проблем, що належать до переліку спеціалізацій Центру.

6. Організація та проведення семінарів, шкіл з  метою поширення і популяризації політичної та громадської освіти з особливим акцентом на студентське та молодіжне середовище.

7. Експертна та аналітична підтримка діяльності мас-медіа, громадських політичних, державних структур та органів місцевого самоврядування.

8. Видавнича діяльність у сфері політичних наук, зокрема, щорічний випуск наукових робіт викладачів, аспірантів та студентів з питань комплексної кафедральної теми.

9. Розробка методичних, аналітичних та інформаційних матеріалів та проєктів.

Центр може проводити іншу, передбачену статутом Університету та не заборонену законодавством України діяльність, пов’язану із основними напрямками діяльності Університету.

У Центрі політологічних студій надаються послуги у сферах: наукової, освітньої, громадської та професійної діяльності політичного спрямування.

Якщо у вас виникли запитання стосовно організації політологічного дослідження, вивчення громадської думки, проведення політичної експертизи, політичного аналізу та прогнозування, організації наукових та освітніх форумів, презентацій, дискусій, інтерактивних форм навчальних занять тощо, телефонуйте: +38(0352) 51-75-24,  вн. 11-328

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Наші контакти:

Адреса:  вул. Львівська, 11, корпус №1, м. Тернопіль, 40009.

Телефон: (0352) 51-75-24,  вн. 11-328

Співробітники центру

Томахів Володимир Ярославович

Посада: політичний аналітик, заступник директора центру політологічних студій ЗУНУ, доцент кафедри політології та філософії