Навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина

Іващук Ірина Олегівна

Посада: директор ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, Україна, 46020
Кабінет: 1206
Телефон:+380(352)475-075, +38(098)5802880
E-mail: i.ivashchuk@wunu.edu.ua 

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина

 

Колектив навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами:

–    Бізнес-комунікації та переклад,

–    Готельно-ресторанна справа,

–    Міжнародна економіка,

–    Міжнародний менеджмент,

–    Міжнародний туризм,

–    Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії,

–    Міжнародні економічні відносини,

–    Міжнародні та регіональні політичні комунікації,

–    Сходознавство,

–    Туризм.

 

Після завершення навчання в інституті випускники можуть обіймати такі посади: дипломатичний представник, політичний експерт, керівник підрозділів зовнішньополітичної діяльності, політичний консультант, радник, експерт з питань міжнародних відносин, керівник малих підприємств без апарату управління в промисловості, економіст, економіст з міжнародної торгівлі, економіст з фінансової роботи, експерт із зовнішньоекономічних питань, економіст з ціноутворення, консультант із зовнішньоекономічних питань, фахівець з ефективності підприємництва, фахівець з корпоративного управління, фахівець в галузі фінансів і торгівлі, фахівець з біржових операцій, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності, помічник керівників підприємств, установ та організацій, експерт з міжнародної торгівлі та зовнішньо-економічних питань, топ-менеджер у спільних та іноземних підприємствах, економіст в міжнародних організаціях, аналітик з інвестицій, фахівцем з біржових операцій, експерт з міжнародних питань, спеціаліст з управління активами в міжнародних економічних відносинах, спеціаліст з дослідження міжнародних ринків, спеціаліст з міжнародного маркетингу, міжнародний радник, представник підприємств України закордоном, представник органів регулювання економіки, керівник готельно-ресторанних та туристичних комплексів, менеджер вищої та середньої ланки управління в готельно-ресторанній та туристичній індустрії, державний службовець на різних посадах в органах державної влади всіх рівнів, у міністерствах, державних адміністраціях, органах представницької влади та місцевого самоврядування, політехнолог та консультант у партійних структури та громадсько-політичних організаціях, політичний оглядач, спеціаліст із реклами та зв’язків з громадськістю, прес-секретар в органах державної представницької та виконавчої влад, МВС, СБУ та інших суспільних інституцій, менеджер політичної та комерційної реклами, співробітник науково-дослідницьких установ, які вивчають та прогнозують політичні процеси, викладач та вчитель суспільних дисциплін у закладах вищої освіти, коледжах та школах, перекладач науково-технічної, економічної, публіцистичної літератури, перекладач в дипломатичних представництвах, перекладач-референт, перекладач на міжнародних виставках, конференціях та переговорах, перекладач на урядовому рівні та в міжнародних агенціях, редактор-перекладач, перекладач-менеджер, гід-перекладач, фахівець із зв’язків із засобами масової інформації, фахівець з міжкультурної та бізнес-комунікацій.

 

Інститут активно співпрацює з такими установами й організаціями: Тернопільська міська рада, Тернопільська обласна державна адміністрація, Почесне Консульство Угорщини у м. Тернопіль, Почесне консульство Литовської Республіки у м. Тернопіль, Почесне консульство Республіки Хорватія у західному регіоні України, об’єднаними територіальними громадами Тернопільської області, Тернопільською торгово-промисловою палатою, Тернопільським обласним відділенням Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО, «АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШЕНЛ РЕСУРС» у м. Київ, Австрійське бюро кооперації у м. Львів, Німецька служба академічних обмінів (DAAD), мовний центр TUDIAS (Дрезден, Німеччина), україно-американська асоціація працівників вищої школи, Dinternal Education, Британська Рада, Тернопільським регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади органів місцевого самоврядування, Тернопільським обласним інститутом післядипломної освіти, комунальним підприємством «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя, компанія «Подоляни» у м. Тернопіль, Академія лідерства Ігора Ревеги, Українська спілка германістів, ТОВ «СЕ Борднетце Україна», ПП «Магнетік Ван», ТОВ «Стеллар», ГО «Тернопілля Мальовниче», ТОВ «Босфор», ТА «Край відпочинку», ТА «Coral Travel», Туроператор «ОГО ГО», ТА «Подорожуймо разом», ТА «Сонатіка», ТА «Viza Tur», де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштуватися.

 

Інститут реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами: Aarhus School of Business (Королівство Данія), Inholland University (Королівство Нідерланди), Leeds Business School, Leeds Metropolitan University (Сполучене Королівство), Jönköping International Business School, Jönköping University, (Королівство Швеція), Institute Superior de Commerce International de Dunkerque (Французька Республіка), Віденьска вища педагогічна школа (Республіка Австрія), Дрезденський технічний університет (Федеративна Республіка Німеччина), Університет Мармара (Турецька Республіка), University of Warmia and Mazury (Республіка Польща), Академія «WSB» (Республіка Польща), Technological Educational Institute of Western Macedonia (Грецька Республіка), Університет національного та світового господарства (Республіка Болгарія), Стопанською академією «Д.А. Ценов» в м. Свіштов (Республіка Болгарія), Лодзінським університетом (Республіка Польща), Університетом Матея Бела в м. Банська Бистриця (Словацька Республіка).

 

Професорсько-викладацький колектив навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина здійснює активну науково-дослідну діяльність, на кафедрах виконуються наукові дослідження на замовлення державних установ, приватних підприємств та органів місцевого самоврядування. До наукових досліджень залучаються студенти інституту, які здобувають призові місця на міжнародних та всеукраїнських конкурсах наукових робіт та олімпіадах із спеціальностей та згодом продовжують своє навчання в аспірантурі та докторантурі Західноукраїнського національного університету.

 

Студенти інституту мають можливість стати учасниками програм міжнародної академічної мобільності та пройти семестрове навчання у вузах-партнерах, приймають активну участь у Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, публікують свої праці у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Розкриттю творчих можливостей молоді сприяє діяльність наукових гуртків та клубів при кафедрах, працюють «Студії публічної дипломатії». Організовується безліч спеціалізованих тренінгів, тематичних івентів та зустрічей.

 

При інституті також функціонують Центр «Інтеграційний хаб країн Африки та Азії» є осередком африканістики та асиміляції науково-освітніх, соціальних та культурних інтересів іноземних студентів, залучення владних та бізнесових структур, проведення заходів, інтернет-конференцій і тренінгів, створення інтеграційних клубів студентської молоді.

Центр «Наукові студії глобального розвитку» здійснює організацію наукової діяльності вчених, аспірантів, студентів інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина щодо досліджень нових реалій глобального розвитку у ХХІ столітті для вироблення пропозицій щодо збереження Україною суб’єктності у міжнародних відносинах в умовах підвищеної нестабільності.

Центр політологічних студій об’єднує професорсько-викладацький колектив, аспірантів, студентів та інші зацікавлені сторони для вивчення актуальних політичних процесів, що відбуваються в Україні та світі.

  

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу – +38(098)5802880, Іващук Ірина Олегівна

організації навчального процесу – +38(068)8464458, Живко Максим Андрійович

поселення у гуртожиток – +38(068)8464458, Живко Максим Андрійович

оформлення довідок, заяв і т.д. – +38(097)8047872, Вівчар Галина Федорівна

співпраці з науковцями кафедри – +38(067)2518354, Сохацька Олена Миколаївна

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

           

Наші контакти

вул. Львівська, 11, корпус № 1, м. Тернопіль, 46009

Телефон: +380(352)475-075

E-mail: nnimv@wunu.edu.ua

Заступники директора ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина

Живко Максим Андрійович

Посада: заступник директора ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: 

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, Україна, 46020
Кабінет: 1207
Телефон:+380(352)475-075
E-mail: m.zhyvko@wunu.edu.ua


Гомотюк Вікторія Олександрівна

Посада: заступник директора з міжнародної діяльності
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: 

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, корпус №1
Кабінет: 

Телефон: 
E-mail: v.bryhadyr@wunu.edu.ua


Луцишин Олег Орестович

Посада: заступник директора ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, корпус №1
Кабінет: 1407
Телефон: +38 (067) 340 3370
Е-mail: o.lutsyshyn@wunu.edu.ua


Куриляк Віталіна Євгенівна

Посада: заступник директора, керівник Українсько-німецької факультет-програми ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор
Дійсний член Академії економічних наук України з спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (2002 р.).

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, Україна, 46020
Кабінет: 1219
Телефон:+38 (0352) 47 50 50*11109
E-mail: v.kuryliak@wunu.edu.ua


Гродський Сергій Вікторович

Посада: координатор з міжнародного співробітництва, доцент кафедри міжнародних відносин та дипломатії
Науковий ступінь: кандидат економічних наук.
Вчене звання: доцент

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, Україна, 46020
Кабінет: 

Телефон:
E-mail: s.grodskyj@wunu.edu.ua


Студентський директор ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина

Шуліга Юрій Сергійович

 Студент групи 

Контакти:
Телефон: +38(068)032-68-27
E-mail: nnimv_stud@wunu.edu.ua


Відділ обслуговування студентів

Вівчар Галина Федорівна

 Посада: керівник відділу обслуговування студентів 

Контакти:
Адреса: вул.Львівська 11
Кабінет: 1207
Телефон: (0352) 47-50-75*11-102
E-mail: oss@wunu.edu.ua


Матушик Руслана Андріївна

 Посада: спеціаліст І категорії 


Контакти:
Адреса:вул.Львівська 11
Кабінет: 1206
Телефон: +380(352)475-075*11-173
E-mail: oss@wunu.edu.ua


Югова Ірина Леонідівна

 Посада: провідний спеціаліст 

Контакти:
Адреса:вул.Львівська 11
Кабінет: 1207
Телефон: (0352) 47-50-75*11-102
E-mail: oss@wunu.edu.ua


Матуш Ольга Вікторівна

Посада: спеціаліст І категорії

Контакти:
Адреса:вул.Львівська 11
Кабінет: 1207
Телефон: +380(352)475-075*11-753 
E-mail: oss@wunu.edu.uaСохацька Тетяна Василівна

Посада: спеціаліст І категорії 


Контакти:
Адреса:вул.Львівська 11
Кабінет: 1207
Телефон: (0352) 47-50-75*11-173 
E-mail: oss@wunu.edu.ua