ДЗВОНИ
НАМ
ТОВ "Р.Е.Й.В.", м. Тернопіль

Під час проходження навчання за дуальною формою освіти в період з 13.11.2019 р. по 22.11.2019 р. на ТОВ "Р.Е.Й.В.", за напрямком що відповідає посаді менеджера із зовнішньоекономічної діяльності, Зарічна Вікторія Андріївна засвоїла практичні знання та навички згідно навчального плану.
Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради

Від імені управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради та від себе особисто хочу подякувати за підготовку висококваліфікованих фахівців для виконавчого органу ради.

У нашому управлінні працюють двоє випускників за спеціальністю 292 "Міжнародні економічні відносини" освітньо-професійних програм "Міжнародний бізнес", "Міжнародний маркетинг".
ТОВ "ЕЛЕЮС", м. Тернопіль

Характеристика видана Дреботу Назарію Михайловичу, який у даний час є співробітником ТОВ "ЕЛЕЮС".
ТОВ "СЕ Борднетце-Україна"

Керівництво ТОВ "СЕ Борднетце-Україна" висловлює свою повагу та особисту подяку за кваліфіковану та якісну підготовку студентів Вашим університетом.
ТОВ «АВТО-МАЗ»

Запісоцька Христина-Діана Анатоліївна в 2015 році була прийнята на роботу на посаду менеджера з маркетингу, з 2018 року і по теперішній час, працює на посаді директора з маркетингу. За цей період Запісоцька Христина Діана Анатоліївна встигла зарекомендувати себе в організації справжнім професіоналом, відданим і люблячим свою справу. Вона завжди грамотно і в строк виконує всю роботу, яка їй доручається.
ТОВ «Босфор»

Протягом тривалого часу підприємство ТОВ «Босфор» тісно співпрацює з кафедрою міжнародного туризму і готельного бізнесу в питанні підготовки фахівців в сфері туризму. Працівники турагенції  постійно зазначають на високий рівень підготовки студентів та випускників цієї кафедри, творчий підхід до вирішення питань, що виникають, та високу відповідальність до виконання поставленниих обов’язків. В цілому, ми вбачаємо велику заслугу усього колективу викладачів Тернопільського національного економічного університету.

Зокрема випускник ННІМЕВ імені Б.Д.Гаврилишина Гой Артур, який працює у ТОВ «Босфор» після закінчення університету, показав себе добре підготовленим, відповідальним, креативним та енергійним.

Своєю працею допомагає нашому підприємству продовжувати діяльність у розробці та реалізації туристичних продуктів.

Тому, хочемо виразити вдячність колективу кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу та викладачам ТНЕУ зокрема за Вашу працю у вихованні фахівців сфери туризму.

 

Керівник ТОВ «Босфор» 

Юлія Миколаївна Присяжнюк

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БОСФОР

46008, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 8, корпус В, офіс 31

Код ЄДРПОУ 32387067

Телефон 25-37-27

 Дитячий розважальний центр «Країна мрій»

Маю за честь подякувати Тернопільському національному економічному університету особисто та всім викладачам і співробітникам ТНЕУ університету за високий рівень підготовки студентів, яких Ви випускаєте молодими спеціалістами. Розважальна кімната «Країна мрій» яку я очолюю, займається аніматорських послуг

Випускниця ННІМЕВ імені Б.Д.Гаврилишина Міськів Наталія, яка працює на нашому підприємстві після закінчення університету, показала себе добре підготовленою, серйозною, працьовитою та енергійною .

За характером спокійна та врівноважена Наталія Михайлівна швидко вписується в колектив і добре знаходить спільну мову з клієнтами. На протязі усього періоду роботи жодної скарги від клієнтів на неї не надійшло, тільки позитивні відгуки. Можна відзначити те, що поєднання досвіду роботи з комунікативними здібностями цієї працівниці принесли хороший результат нашій компанії. В колективі користується повагою та авторитетом

Прагне максимально використовувати знання, отримані в університеті. Освоїла програмне забезпечення, яке активно використовує при рішенні поставлених задач. При підведенні підсумків стажування була атестована на «відмінно».


Директор ДРЦ «Країна мрій»

Савулій Вікторія Степанівна

 

Адреса:

м.Тернопіль,вул 15 квітня 5а

тел.: (099)104-07-61, (099)104-07-83ТОВ "МВ Стеллар", м. Тернопіль

Від імені компанії ТОВ "МВ Стеллар" хочемо подякувати кафедрі "Міжнародної економіки" за підготовку висококваліфікованих фахівців. Протягом 2-х років у нас працює випускник Дробіняк М.С., за спеціальністю "Економіка" освітньо-професійної програми "Міжнародна економіка".
Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу ТОДА

Дозвольте висловити щиру подяку від імені управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації та від себе особисто за кваліфіковану та якісну підготовку фахівців Вашого університету.
Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради

Від імені управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради та від себе особисто хочу подякувати за підготовку висококваліфікованих фахівців для виконавчого органу влади.
"МАГНЕТІК ВАН"

Від імені приватного підприємства "МАГНЕТІК ВАН" висловлюємо подяку за підготовку кваліфікованих кадрів, які здобули (та окремо ще здобувають) фах "Міжнародна економіка" у Тернопільському національному економічному університеті.
Директор ПП «Алькон» про Борущак Ірину Михайлівну, керівника відділу продажу з 2016 року по теперішній час

За період перебування на посаді керівника відділу продажу, по теперішній час,  Борущак І.М. зарекомендувала себе позитивно, як фахівець у галузі продажу. Ділові якості проявляє на найвищому рівні, постійно прагне до самовдосконалення. За характером спокійна та врівноважена, від клієнтів лише позитивні відгуки. В колективі користується повагою та авторитетом. На даному етапі активно займається навчанням молодих працівників. Борущак І.М.  комунікабельна та неконфліктна, завжди прагне до підвищення свого професійного рівня, старанна та має добре розвинені математичні та аналітичні здібності.       

Професійні навички та особисті якості дозволяють рекомендувати Борущак І.М. для роботи на аналогічній посаді.ТОВ "Екофлекс"

Компанія "Екофлекс" має за честь подякувати адміністрації та професорсько-викладацькому складу Тернопільського національного економічного університету за належну підготовку Вашого студента Сагайдака Юрія Володимировича.
ФОП Сагайдак Анатолій Романович

Наша команда висловлює подяку Тернопільському національному економічному університету за висококваліфіковану робочу одиницю, студента Вашого навчального закладу Сагайдака Юрія Володимировича.
Хостел "У Поттера", м. Тернопіль

Керівництво хостелу "У Поттера" висловлює щиру подяку Тернопільському національному економічному університету, професорсько-викладацькому колективу кафедри міжнародного туризму та готельного бізнесу за якісну підготовку фахівців, а саме Шепета А.П., яка працює на посаді адміністратора більш ніж два роки.