Міжнародне стажування в університетах Польщі та Словаччини

Дата: Сьогодні, 10:38 Новини

 Викладачі кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету продовжують приділяти особливу увагу самоосвіті та підвищенню кваліфікації, чому сприяють наукові стажування у партнерських університетах країн Європейського Союзу.Олімпіада для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області

Дата: Сьогодні, 10:05 Новини

 Випускники Тернопільської області мають можливість отримати вищу освіту за кошти обласного бюджету!
ЗУНУ – лідер у вебометричному рейтингу університетів світу

Дата: Учора, 14:47 Новини / Університет в рейтингах

 У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 11 місце серед 314 закладів вищої освіти УкраїниСпортсмени ЗУНУ – найкращі!

Дата: Учора, 12:30 Новини / Спорт

 Упродовж двох днів, 6 та 7 серпня 2022 року у Ризі проходив Кубок Європи з боротьби дзюдо серед дорослих.
Абітурієнти України обирають класичний університет Тернополя

Дата: Учора, 11:53 Новини

 Сьогодні в усіх закладах вищої освіти гаряча пора - абітурієнти подають документи для вступу в омріяний університет. Цьогорічна вступна кампанія особлива, адже відбувається під час війни.Переможці конкурсу програми ЄС Еразмус+

Дата: Учора, 11:07 Новини

  Вітаємо переможців конкурсів Програми ЄС Еразмус+ 2022 р., напряму Жан Моне (Модуль)/ Jean Monnet (Modules). Завдяки клопіткій роботі проєктних груп, отримано схвалення у трьох  проєктах.

 Відбудеться відкрита лекція професора Яна ван Звітена

Дата: Учора, 11:00 Новини / Оголошення

 Про управління людськими талантами, битву керівників за залучення талантів в організації чи компанії та мистецтво утримати їх, розвиток компетентностей по основних вісях людського потенціалу та комплексний підхід до системи коефіцієнтів IQ, EQ, PhQ та SQ 12 серпня розповідатиме надзвичайно харизматичний та компетентний спікер - ректор Нідерландської бізнес-академії, професор Ян ван Звітен.
Студенти ЗУНУ про навчання в університеті

Дата: Учора, 11:00 Новини

 Студент групи МВСК-31 Дмитро Білий, brand аmbassador кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету розповідає про студентське життя в умовах війниСпортивно-правовий табір – це круто!

Дата: Учора, 10:30 Новини

 З 27 липня по 5 серпня юридичний факультет класичного університету Тернополя спільно із чемпіонкою світу з пауерліфтингу Лілею Проць провели спортивно-правовий табір для школярів 12-15 років.

 
До уваги учасників програми ЄС Еразмус+

Дата: Учора, 10:30 Новини / Міжнародні програми

 Виграли грант Жан Моне, Еразмус Мундус, СВНЕ та інші як заявник-координатор та партнер?

 

Шановні Еразмусівці - переможці конкурсів Програми ЄС Еразмус+ 2022 р.! СВНЕ, EMDM, EMJM, CBHE, Сooperation Partnerships and others!

В цей найскладніший час для країни у війні, особливо важливо отримувати добрі новини про перемогу на всіх фронтах!
Волейбольна команда «Галичанка – ЗУНУ» успішно розпочала підготовку до чемпіонату України

Дата: Учора, 10:06 Новини / Спорт

 З 1 серпня у Буковелі ВК «Галичанка – ЗУНУ» розпочала 2 етап підготовки до чемпіонату України з волейболуІнтенсивні курси з вивчення німецької, польської та англійської мов

Дата: 5-08-2022, 12:37 Новини / Оголошення

 Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету розпочинає набір слухачів: школярів, студентів та усіх охочих  на інтенсивні курси з вивчення німецької,  польської й англійської мовВічна пам’ять герою!

Дата: 4-08-2022, 14:56 Новини

 Страшна ціна сьогоднішньої війни росії проти України – людські життя українців. Нестерпно й гірко усвідомлювати, що окупант забирає життя молодих захисників нашої держави.Співпраця із Українським католицьким університетом

Дата: 4-08-2022, 12:47 Новини

 У нелегкі часи для нашої України, ми об’єднуємо свої зусилля заради майбутнього та віримо, що спільними діями зуміємо допомогти нашій Батьківщині вистояти й перемогти. Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулося підписання договору про наукове та культурно-освітнє співробітництво між класичним університетом Тернополя та закладом вищої освіти «Українським католицьким університетом».
У важких боях за Україну загинув випускник ЗУНУ

Дата: 4-08-2022, 10:00 Новини

 Щодня Україна втрачає своїх героїв, які відважно у запеклих боях захищають землю, громадян та сім’ю.Студенти ЗУНУ про навчання в університеті

Дата: 3-08-2022, 16:45 Новини

  Студентка групи МВСК-31 Тетяна Олексів, brand аmbassador кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина розповідає про навчання, студентське життя у ЗУНУ

 
Вступай до ЗУНУ – навчайся у Вроцлаві!

Дата: 3-08-2022, 12:14 Новини

 Стань студентом факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету, обравши освітню програму «Менеджмент» та навчайся у  Польщі.
Відбудеться інтеграційна зустріч для ВПО

Дата: 2-08-2022, 11:39 Новини / Оголошення

 Запрошуємо ВПО, які проживають у м.Тернопіль, 9 серпня 2022 року взяти участь в 1-денній інтеграційній зустрічі, метою якої є посилення соціальної включеності внутрішньо переміщених осіб.Відбувся історичний інста-квіз до Дня Української Державності

Дата: 1-08-2022, 16:54 Новини

 З нагоди першого відзначення Дня Української Державності колектив відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету підготував та провів цікавий історичний інста-квіз для студентів та всіх охочих.

 
Студенти ЗУНУ про навчання в університеті

Дата: 1-08-2022, 16:11 Новини

 Студентка групи МВСК-21 Марта Майба, brand аmbassador кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ділиться враженнями про навчання в університетіОнлайн-курс «Інформаційна та психологічна безпека українців в умовах війни з росією»

Дата: 1-08-2022, 15:37 Новини

 Війна ведеться не тільки на полі бою, але й в інформаційному просторі, тому ми маємо навчитися чинити опір російській пропаганді та вберегти свою психіку й ресурсність заради майбутнього країни.


 

 

 Спортсмени ЗУНУ взяли участь у чемпіонаті України з літнього біатлону

Дата: 1-08-2022, 10:32 Новини

 Студентка ФКЕПІТ ЗУНУ Олександра Меркушина стала переможницею чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорок (дисципліна - суперспринт).Гравець баскетбольної команди ЗУНУ на чемпіонаті Європи

Дата: 29-07-2022, 15:03 Новини / Спорт

 Гравець команди БК Тернопіль-2 ЗУНУ Владислав Ніколайчук, увійшов до складу чоловічої збірної України, яка бере участь у чемпіонаті Європи U-18.Літературна година у бібліотеці ім. Л. Каніщенка ЗУНУ

Дата: 28-07-2022, 16:10 Новини

 У бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету до Дня Української Державності проведено літературну годину «Хрещення Київської Русі» для відвідувачів, які  ознайомилися з історичними подіями давньої княжої доби; величчю особи і державотворення князя Володимира.Вітання із Днем державності!

Дата: 28-07-2022, 13:03 Новини


 День української державності. Таке свято відзначається вперше. Символічно – у день хрещення Київської Русі-України, адже точкою відліку української державності вважається рік заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України.Нові практичні можливості для студентів класичного університету Тернополя!

Дата: 28-07-2022, 11:29 Новини

Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулася зустріч ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого із представником провідної у галузі живлення рослин компанії Yara Михайлом Чубариком.Нові віхи співпраці із Ягеллонським університетом!

Дата: 27-07-2022, 14:55 Новини

 У межах робочого візиту ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого до Ягеллонського університету (Краків, Республіка Польща) було підписано договір про  спільну реалізацію освітніх програм із проректором Ягеллонського університету  з дидактики Арменом Едігаряном.Студенти ЗУНУ про навчання в університеті

Дата: 27-07-2022, 11:25 Новини

 Студентка групи МВСК-31 навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Вікторія Івасечко ділиться враженнями про навчання.Будь успішним з нами!

Дата: 26-07-2022, 17:10 Новини

 Кафедра підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує на навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!Спортсмени ЗУНУ взяли участь у Європейських університетських іграх

Дата: 26-07-2022, 10:05 Новини / Спорт

 Збірна Західноукраїнського національного університету з боротьби дзюдо взяла участь в Європейських університетських іграх.