Англомовна програма з міжнародної економіки та туризму

Карась Олена Сергіївна

Посада: координатор Англомовної програми з міжнародної економіки та туризму, доцент кафедри міжнародної економіки
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент


Контакти:
Адреса: вул. Львівська 11
Кабінет: 1201
Телефон: вн. 11-201
E-mail: o.karas@wunu.edu.ua

Англомовна програма з міжнародної економіки та туризму

 

Англомовна програма з міжнародної економіки та туризму є структурною одиницею Навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Богдана Дмитровича Гаврилишина Західноукраїнського національного університету і призначена для підготовки фахівців у галузі міжнародної економіки.

Після закінчення навчання випускники отримують диплом бакалавра/магістра з міжнародної економіки зі знанням двох іноземних мов, економіки, географії, історії, перекладу тощо.

Програма призначена для навчання як українських, так і іноземних студентів, тому її випускники можуть працювати як в Україні, так і за кордоном. Випускники програми не лише знають господарські особливості зовнішньоекономічної діяльності, але й володіють англійською та, як мінімум, однією із двох європейських мов – німецькою, французькою, вміють працювати відповідно до стандартів міжнародних компаній, знають їхню корпоративну культуру, особливості ведення обліку та програмного забезпечення. Крім навчальних дисциплін прикладного характеру студенти отримують фундаментальну підготовку з теорії та практики міжнародної торгівлі, економіки зарубіжних країн, основ зовнішньоторговельної політики та ціноутворення. Студенти програми проходять виробничу практику та стажування закордоном. Сфера діяльності фахівців – це організаційно-управлінська та аналітична робота у представництвах та філіях іноземних компаній в Україні та за кордоном; робота із реалізації спільних інвестиційних, торгово-економічних та туристичних проектів із зарубіжними партнерами; забезпечення діяльності спільних підприємств, інвестиційних та туристичних строкових компаній, банків; організаційно-управлінська робота із забезпечення функціонування готельно-туристичного, ресторанного та сервіcного бізнесу; здійснення навчальних турів з вивчення іноземних мов, історії, особливостей перекладу тощо.

Переваги навчальної програми:

  • на вибір студента пропонуються україно- та англомовна програми;
  • викладання здійснюють викладачі ЗУНУ, які пройшли стажування за кордоном та іноземні професори;
  • студенти вивчають іноземні мови: англійська – обов’язкова; німецька, французька – на вибір студента. Організація інтенсивного курсу вивчення іноземних мов – за умови недостатнього рівня підготовки;
  • основні дисципліни: Макро- та Мікроекономіка, Економіка підприємств, Міжнародна економіка, Міжнародні фінанси, Бухгалтерський облік, Основи маркетингу та менеджменту, Міжнародний маркетинг, Міжнародний менеджмент, Менеджмент туризму, Економіка туризму, Економіка і організація готельного господарства, Електронна комерція, Електронний маркетинг, Торгові системи Інтернет тощо;
  • вільний доступ до користування комп’ютерною технікою та всесвітньою мережею Інтернет.
Наша контакти:
Адреса: вул. Львівська 11
Кабінет: 1201
Телефон: вн. 11-201