Центр сходознавства та африканістики

Центр сходознавства та африканістики

Центр сходознавства та африканістики – структурний підрозділ Західноукраїнського національного університету в складі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, який здійснює дослідницьку, культурно-просвітницьку та інформаційно-аналітичну діяльність.

Метою діяльності центру є координація досліджень у сфері сходознавства та африканістики, організація спільних освітніх і культурних програм для українських та іноземних студентів, сприяння адаптації та інтеграції іноземних студентів з країн Африки та Азії в університетське життя, забезпечення стратегічних комунікацій інституту в африканському та азійському регіонах.

Напрями діяльності Центру: налагодження співпраці з органами державної влади, дипломатичними представництвами України за кордоном та дипломатичними установами іноземних держав в Україні, міжнародними дослідницькими центрами та громадськими організаціями; вивчення світових тенденцій розвитку сходознавства та африканістики; організація і проведення наукових заходів (семінарів, круглих столів, конференцій) з питань співробітництва України з країнами Африки, Близького Сходу та Азії; видання інформаційних матеріалів за результатами наукових досліджень викладачів та іноземних студентів; організація різнопланових івентів пізнавального та культурного характерів, проведення просвітницьких заходів серед учнівської та студентської молоді з питань розвитку країн африканського та азійського регіонів; формування іміджу університету та інституту в країнах Африки та Азії; залучення українських студентів у мовні клуби для формування мультикультурного середовища.

Основні завдання центру:

  1. Проведення тематичних заходів, конференцій і тренінгів з питань розвитку сходознавства та африканістики, співпраці України з країнами Африки та Азії.
  2. Залучення владних та бізнесових структур, дипломатичних установ до діяльності Центру.
  3. Дослідження тенденцій розвитку сходознавства та африканістики в Україні та світі.
  4. Популяризація культури та традицій країн Африки та Азії.
  5. Сприяння просуванню науково-освітніх, соціальних та культурних інтересів іноземних студентів в Україні.
  6. Створення інтеграційних студентських клубів та формування мультикультурної спільноти.

 

У Центрі сходознавства та африканістики надаються послуги у сферах: науки, соціальної та культурної взаємодії.

 

Якщо у вас виникли запитання

стосовно напрямків діяльності Центру та співпраці телефонуйте +380985802880 Іващук Ірина Олегівна


Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

         


Наші контакти:

Адреса: ЗУНУ вул. Львівська 11, каб. 1208 м. Тернопіль, 46009

Телефон: +380985802880

E-mail: nnimv@wunu.edu.ua