Центр працевлаштування та зв'язків з випускникамиМайстер-клас «Технології пошуку і підбору персоналу»

Сьогодні під впливом глобалізаційних процесів у суспільстві, динамічного розвитку цифрових технологій ринок праці характеризується новими тенденціями. Популярними є дистанційна зайнятість, гнучкий графік роботи, створення підприємств у віртуальному середовищі, проектний підхід до формування команд, клієнтоорієнтованість.


На базі ТНЕУ відбувся «День кар'єри ЄС»

24 травня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.


У ТНЕУ відбудеться «День кар’єри ЄС»

 Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує молодь до участі у «Дні кар’єри ЄС», який відбудеться  24 травня 2018 р., з 10.30 по 17.00 год. на базі Тернопільського національного економічного університету. Ти знайдеш все, що потрібно для якісного професійного розвитку та старту кар’єри у компанії своєї мрії за європейськими стандартами.


Участь представників ПрАТ «Філіп Морріс Україна» у Міжнародній науково-практичній студентській конференції «Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах» (ТНЕУ, 20 квітня 2018 р.)


     Відбулася презентація вакансій від ПАТ «Галичфарм»

Сьогодні рівень та якість освітніх послуг закладів вищої освіти визначається рівнем працевлаштування випускників у провідних національних і міжнародних компаніях. У Тернопільському національному економічному університеті вже стала доброю традицією організація зустрічей роботодавців із студентами і випускниками з метою ознайомлення з тенденціями на ринку праці.


Презентація вакансій від ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» у ТНЕУ (15 березня 2018 р.)


     Запрошуємо на презентацію вакансій від ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА»

14 березня 2018 р. колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ спільно з факультетом економіки та управління університету запрошує студентів і випускників на зустріч із представниками ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА».


Тренінг з дисциплін «Ринок праці» та «Управління персоналом» для студентів-економістів

У рамках вивчення прикладних аспектів дисциплін «Управління персоналом» та «Ринок праці» (керівник курсів доцент кафедри управління персоналом та регіональної економіки Ольга Петрівна Дяків) та підготовки до співбесіди з роботодавцем студенти 2 та 4 курсів ТНЕУ упродовж 27-30 листопада 2017 року взяли участь у тренінгових заняттях на теми: «Як презентувати себе на ринку праці», «Професійна модель робочого місця працівника митниці, враховуючи набір ключових характеристик (компетенцій) необхідних для зайняття вакантної посади, поведінку працівника у рамках певної діяльності». Консультації щодо даних проблем надавала провідний спеціаліст Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками університету Олена Володимирівна Борисяк.


Презентація вакансій від ТОВ «Сільпо-Фуд» у ТНЕУ (22 листопада 2017 р.) Профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник»

Упродовж понад 50-річного функціонування Тернопільського національного економічного університету сформувалася не одна династія випускників – успішних фахівців. Сьогодні, в умовах динамічних глобалізаційних процесів у суспільстві, особливе значення має їхня активна участь у становленні нового покоління спеціалістів.


Запрошуємо на профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник»

Колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету запрошує 26 жовтня 2017 р. о 15.00 год. у виставкову залу ТНЕУ (корпус № 1 ТНЕУ, вул. Львівська, 11, м. Тернопіль) на профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник».


«Сучасні вимоги працедавців до фахівців з маркетингу»

26 червня 2017 р. у читальному залі Бібліотеки ТНЕУ ім. Л. О. Каніщенка відбулося засідання круглого столу на тему: «Сучасні вимоги працедавців до фахівців з маркетингу», організований колективом кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу факультету економіки та управління.


Тренінг «Як презентувати себе на ринку праці?»

 У рамках вивчення прикладних аспектів дисципліни «Економіка ринків праці» (керівник курсу доцент кафедри управління персоналом та регіональної економіки Ольга Петрівна Дяків) та підготовки до співбесіди з роботодавцем студенти 1 курсу ТНЕУ упродовж 29 травня – 2 червня 2017 року взяли участь у тренінгових заняттях на тему: «Як презентувати себе на ринку праці?». Консультації щодо даної проблематики надавала провідний спеціаліст Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками університету Борисяк Олена Володимирівна.


ТНЕУ – учасник Дня кар’єри «PROFIТ DAY»

У 2017 році за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України у різних містах нашої держави реалізовується проект День кар’єри «PROFIT DAY». Такий захід призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитися з вибором майбутньої роботи.


Відбулася презентація вакансій від ДП «КК «Рошен»

 18 травня 2017 р. за сприяння ректора Тернопільського національного економічного університету А. І. Крисоватого колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками спільно з адміністрацією факультету економіки та управління (декан Островерхов В. М.) організували зустріч студентів із представниками ДП «КК «Рошен».


Запрошуємо на презентацію вакансій від ДП «КК «Рошен»

18 травня 2017 року за підтримки ректора Тернопільського національного економічного університету А. І. Крисоватого колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками університету запрошує студентів і випускників вищого навчального закладу на зустріч із представниками ДП «КК «Рошен».


У ТНЕУ відбувся День кар’єри ЄС

25 квітня на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся День кар’єри ЄС. Зустріч організована Інформаційним центром ЄС ТНЕУ за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.


День кар’єри у ТНЕУ

25 квітня 2017 року о 10.00 год. у Тернопільському національному економічному університеті розпочнеться День кар’єри. Захід організований інформаційним центром ЄС ТНЕУ за підтримки представництва Європейського Союзу в Україні та у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.


ТРЕНІНГ ІЗ ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА РЕФЕРЕНТСЬКОЇ ТА ОФІСНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

28 листопада 2016 року студенти 3-го курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» взяли участь у тренінгу з дисципліни «Теорія і практика референтської та офісної діяльності». Метою заходу була підготовка студентів до співбесіди з роботодавцем. Консультантами виступили працівники Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ: директор Зеновій Іванович Кривий і провідний спеціаліст Олена Володимирівна Борисяк.


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВЕЧІР «СЬОГОДНІ СТУДЕНТ – ЗАВТРА ВИПУСКНИК»

В умовах динамічного розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та можливості їхнього використання у нашому житті перед молоддю стоїть важливе завдання – правильно визначити професійні пріоритети. Упродовж 50-річного функціонування Тернопільського національного економічного університету сформувалася не одна династія випускників – кваліфікованих фахівців, які сьогодні готові виконувати роль професійного маяка для кожного нашого студента.


ЗАПРОШУЄМО НА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВЕЧІР «СЬОГОДНІ СТУДЕНТ – ЗАВТРА ВИПУСКНИК»

Колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету запрошує 24 листопада 2016 р. о 12.00 год. у світлицю ТНЕУ (корпус № 1) на профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник».


«ЯК ВДАЛО СКЛАСТИ РЕЗЮМЕ?»

17 листопада 2016 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбулося інтерактивне заняття на тему: «Як вдало скласти резюме?».  Свої поради та пропозиції висловили декан ФЕУ доцент Віктор Михайлович Островерхов, доцент кафедри управління персоналом та регіональної економіки Ольга Петрівна Дяків, директор Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Зеновій Іванович Кривий.


ТРЕНІНГ «ЯК ПРЕЗЕНТУВАТИ СЕБЕ НА РИНКУ ПРАЦІ?»

У рамках вивчення прикладних аспектів дисципліни «Ринок праці» (керівник курсу доцент Ольга Петрівна Дяків) студенти 4 курсу  фахового спрямування «Управління персоналом та економіка праці» ТНЕУ 7 листопада 2016 року організували тренінгові заняття на тему: «Як презентувати себе на ринку праці?» разом із провідним спеціалістом Центру працевлаштування студентів Тернопільського національного економічного університету Борисяк Оленою Володимирівною.


ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – УЧАСНИК ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ «PROFIТ DAY»

 В умовах дисбалансу на ринку праці питання створення сприятливого середовища як для особистісного, так і професійного розвитку молоді має національне значення.  У 2016 році за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовується всеукраїнський проект День кар’єри «PROFIТ DAY», спрямований на сприяння працевлаштуванню молоді та внутрішньо переміщених осіб. У рамках даного проекту 27 жовтня 2016 року у місті Тернополі відбувся Ярмарок вакансій «PROFIТ DAY», активними учасниками якого стали студенти, викладачі, працівники Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету.


ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ І ВИПУСКНИКІВ ТНЕУ ДО УЧАСТІ У ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ «PROFIT DAY»

27 жовтня 2016 року з 12.00 год. Тернопільський обласний молодіжний центр праці спільно з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету запрошує студентів і випускників університету на Ярмарку вакансій «PROFIT DAY». Захід відбудеться в Українському домі «Перемога» (м. Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 27).


«ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – 2016» У ТЕРНОПІЛЬСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

 У рамках «Тижня професійної кар’єри студентів і випускників Тернопільського національного економічного університету» 20 квітня 2016 р. колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками університету (директор Зеновій Іванович Кривий) організував для студентів і випускників Ярмарок вакансій.


ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР’ЄРИ СТУДЕНТІВ І ВИПУСКНИКІВ У ТНЕУ: ПЕРШИЙ ДЕНЬ

З ініціативи ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Ігоровича Крисоватого, у рамках запланованих заходів, присвячених відзначенню 50-річчю університету, 19 квітня 2016 р. відкрито «Тиждень професійної кар’єри студентів і випускників ТНЕУ» (19-21 квітня 2016 р.). 


Профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник»

19 листопада 2015 р., у рамках відзначення Міжнародного дня студента у Тернопільському національному економічному університеті, колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками університету за підтримки ректора, проф. А.І. Крисоватого запросив студентів і випускників на профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник».


Профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник» у ТНЕУ (19 листопада 2015 р.)


     Запрошуємо на профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник»

 Колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ запрошує 19 листопада 2015 року о 14.30 год. у виставкову залу вищого навчального закладу (корпус №1) на профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник».