» » «Менеджмент, який не прагне до оновлення – приречений на поразку!»

«Менеджмент, який не прагне до оновлення – приречений на поразку!»

Дата: 7-10-2016, 14:58 | Автор:

Такого висновку дійшли учасники круглого столу, який відбувся 6 жовтня 2016 року на кафедрі міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина. Захід був приурочений до 50-річного ювілею нашого університету. Модератором заходу був доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Рівненського національного універститету водного господарства та природокористування Леонід Федорович Кожушко.
  Метою круглого столу було обґрунтування новітньої парадигми менеджменту, яка б сприяла соціально-економічному розвитку вітчизняних підприємств та української держави.
  Під час роботи круглого столу проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ д.е.н., професор В. Я. Брич розкрив питання важливості інноваційної практики управління у вітчизняній та міжнародній сферах бізнесу. Завідувач кафедри міжнародного бізнесу і туризму к.е.н., доцент А. М. Тибінь підкреслив важливість розвитку потенціалу підприємства як передумови завоювання стійких конкурентних переваг. К.е.н., доцент В. І. Охота обґрунтував необхідність підвищення результативності управління підприємствами. К.е.н., доцент М. Б. Нагара вказала на важливість сприяння органів державної влади та органів місцевого самоврядування розвитку інноваційного підприємництва.
  Доктор технічних наук, професор Леонід Федорович Кожушко зауважив, що вітчизняні підприємства знаходяться у перманентному кризовому стані. Проте, на думку Л.Ф. Кожушка, «панацеєю» виходу із скадного фінансово-господарського стану як підприємств, так і держави в цілому є: формування демократичного суспільства, розвиток вільної економіки, становлення ефективної системи державного менеджменту, формування високоосвіченого громадянського суспільства.
  Підсумком роботи круглого столу стала підготовка рекомендацій щодо проведення "інноваційної революції” в організації, виробництва креативних ідей в сфері персоналу, ефективності використання сучасних бізнес-інструментів в управлінні підприємствами.
Автор: к.е.н., доцент М. Б. Нагара
Фотозвіт: