До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 11-09-2015, 15:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Рада німців України разом з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH організовує міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства».

За замовленням Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина проект підтримує талановиту молодь з країн Східного партнерства та сприяє міжнародному взаєморозумінню на цивільно-суспільному рівні.

У рамках проекту «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства» Центр німецької культури «Widerstrahl» проводить міжнародний конкурс на тему: «Моя країна в європейській сім'ї»

Міжнародний  конкурс  «Моя країна в європейській сім'ї»  для німецькомовної молоді України,  Молдови,  Грузії, Білорусії – оголошується Центром німецької культури «Widerstrahl» за інформаційної підтримки Посольства Німеччини в Україні,  Посольств країн Східного партнерства, Ради німців України, Гете – Інституту в Україні та  Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки.

Запрошуємо   молодь від 18 до 35 років, із рівнем володіння німецькою мовою не нижче В1, до участі у Конкурсі.

Термін прийому робіт: 01.09.2015 – 30.09.2015р.

Детальна інформація про умови проведення Конкурсу у додатку.

Умови конкурсу.doc
Завантажити Переглянути онлайн