» » Конкурсний відбір учасників проєкту TURBO, які будуть проходити тренінги у 2024 році

Дата: 4-04-2024, 15:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо науково-педагогічних працівників Західноукраїнського національного університету взяти участь у конкурсному відборі учасників проєкту TURBO, які будуть проходити тренінги у 2024 році.

Мета – покращення та розбудова спроможності українських зво надавати гнучкіші освітні послуги, що відповідають потребам ринку праці та орієнтовані на практичну діяльність. Зокрема, основними завданнями цих тренінгів є:

1)      підвищення компетенції співробітників українських зво у сфері стратегічного та кризового менеджменту, управління людськими ресурсами, розробки та впровадження інноваційних освітніх програм (акредитація, розробка мікрокредитних програм, використання цифрових методів навчання, забезпечення якості освітніх програм) та співпраця з місцевими та міжнародними зовнішніми стейкхолдерами.

2)      набуття нового досвіду та обмін ним з усіма партнерами проєкту після розробки та впровадження освітніх програм в українських зво.

Мова навчання: англійська

Тривалість тренінгів: 23.04.2024-21.06.2024 (очна участь у м. Варшава 13.05.2024-17.05.2024)

Опис програм тренінгів:

Тренінг-пакет «Базовий» - онлайн-компонент навчання:

- скорочений курс (115 годин);

- складається з 3 сесій:

1. - стратегічний та кризовий менеджмент для лідерів університетів;
  2. - управління інноваційними освітніми програмами;
  3. - побудова інтерактивного університету.

Тренінг-пакет «Про+» - онлайн та офлайн компоненти:

- розширений курс (145 годин);

- складається з 3 сесій:

1. - стратегічний та кризовий менеджмент для очільників університетів;
  2. - управління інноваційними освітніми програмами;
  3. - розбудова інтерактивного університету.

Для проходження тренінгу кандидати повинні подати такі документи:

• - резюме;
  • - мотиваційний лист (максимум 1 сторінка формату А4);
  • - підтвердження знання англійської мови (сертифікат або довідка із закладу освіти про рівень володіння англійською мовою).

Усім охочим необхідно подати пакет документів у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 14:00 год 08 квітня 2024 року.