» » Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Дата: 1-04-2024, 10:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завідувач читального залу для студентів бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету Ірина Любезна виступила спікером на Х Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку, де презентувала діяльність бібліотеки у межах проєкту «Зелена бібліотека».

Уже десятий  рік поспіль за підтримки Міністерства молоді та спорту України Всеукраїнський молодіжний екологічний  рух «Let’s do it Ukraine» обʼєднує громаду, владу, бізнес, заклади освіти та засоби масової інформації, щоб привернути увагу до сталого розвитку, соціальної активності в регіонах та обʼєднати зусилля для ефективного розвитку молодіжної, соціальної політики, волонтерського руху та корпоративної соціальної відповідальності.