» » Спартакіада ЗУНУ з волейболу серед чоловічих команд

Спартакіада ЗУНУ з волейболу серед чоловічих команд

Дата: 1-04-2024, 10:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у фізкультурно-оздоровчому комплексі Західноукраїнського національного університету відбулася Спартакіада ЗУНУ з волейболу серед чоловічих команд.

У змаганнях взяли участь 7 команд факультетів та інститутів класичного університету Тернополя, які були розподілені по двох групах. За підсумками групового етапу, команди, які посіли 3-4 місця змагались за 5-7 місце у загальному заліку, а команди, що посіли 1-2 місце у групах – зіграли у півфіналах. Команди, які програли півфінали боролися за 3 місце, переможці - зійшлися у матчі за перше місце. За підсумками змагань бронзовими призерами Спартакіади стала збірна команда ННІІПІ, срібними - ФКІТ, переможці змагань -збірна команда СГФ.

Судили змагання гравчині жіночої збірної команди «Галичанка-ЗУНУ».

Головний суддя змагань - старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту Андрій Чорненький.