» » ХVIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід»

Дата: 26-03-2024, 18:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні науковці! Колектив кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує всіх охочих взяти участь у ХVIІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка відбудеться 27 березня 2024 р. о 10:00 год у залі електронних ресурсів ЗУНУ: вул. Львівська, 11, корпус № 1, а. 1209.

Трансляція конференції  проходитиме на Facebook-сторінці за посиланням: https://www.facebook.com/dept.ier .

Також до зустрічі можна долучитися онлайн, використовуючи платформу ZOOM.

ID: 969 764 1106

Програму конференції прикріплено у додатках.

2024_m-1.pdf
Завантажити Переглянути онлайн