» » Бінарна гостьова лекція «Циркулярна економіка та зелена енергетика: інноваційні рішення для бізнесу та домашніх господарств»

Дата: 21-03-2024, 09:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п’ятницю, 22 березня 2024 року, о 16:00 год у межах Школи лідерів ефективного управління відбудеться бінарна гостьова лекція «Циркулярна економіка та зелена енергетика: інноваційні рішення для бізнесу та домашніх господарств».

Спікери — співзасновник компанії «Вольтокс» Василь Голяс та інженер-конструктор компанії «Вольтокс» Олександр Остапюк.

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує студентів та аспірантів освітніх програм за спеціальностями «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» взяти учать у лекції.

Місце проведення заходу: корпус №3, аудиторія 3202 (тренінговий центр «Публічне управління сталим розвитком»).