» » Фінальний пітчинг конкурсу бізнес-ідей «FEU-BIS-2024»

Фінальний пітчинг конкурсу бізнес-ідей «FEU-BIS-2024»

Дата: 20-03-2024, 16:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У залі засідань вченої ради Західноукраїнського національного університету відбувся фінальний пітчинг конкурсу бізнес-ідей «FEU-BIS-2024».

Захід об’єднав учнів загальноосвітніх шкіл м.Тернополя, які разом зі своїми вчителями-менторами бізнес-проєктів представили інноваційні та прогресивні ідеї задля створення молодіжних підприємств.

До присутніх звернулася ректор Західноукраїнського національного університету професор Оксана Десятнюк: «Сьогодні перед українським суспільством постають нові виклики, однак і з’являються нові можливості у різних сферах: «Менеджмент», «Маркетинг», «Місцевий розвиток», «Торгівля», «Економічні новації», «HR технології». Завданням конкурсу "FEU-BIS-2024" є відбір найкращих бізнес-ідей для подальшого консультативного супроводу науковцями факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету та ГО «Альянс молодих лідерів» з метою отримання грантових коштів для їх реалізації.  Дякуємо наставникам-учителям, які допомагали вам з розробкою ідеї, адже робота в команді – це запорука успіху будь-якої справи, будь-якої бізнес-ідеї. Поодинці ми можемо дуже мало, а разом – ми можемо перевернути гори! Тому Україна повинна об’єднувати свої зусилля у різних видах діяльності: освітній, науковій, у бізнесі, а особливо у волонтерстві, підтримці наших захисників. Бажаю вам наполегливості у досягненні цілей, креативних ідей та задоволення від спілкування з усіма учасниками конкурсу. Мрійте, досягайте, перемагайте! Ви – майбутнє України!»

До слова запросили проректора з науково-педагогічної роботи Віктора Островерхова, в.о. декана факультету економіки та управління Андрія Коцура.

Фінальний пітчинг конкурсу бізнес-ідей «FEU-BIS-2024» за критеріями інноваційності, економічної обґрунтованості, реалістичності, актуальності та форми представлення  оцінювало журі у складі: Ксенії Качурівської – керівниці центру «Дія. Бізнес» у Тернополі, Ігоря Пятковського – засновника мережі магазинів «5 кут» м.Тернопіль, Василя Голяка – засновника підприємства «Вольтокс» м.Тернопіль, завідувачі випускових кафедр факультету економіки та управління.

За результатами заключного етапу конкурсу бізнес-ідей «FEU-BIS-2024» переможцями стали:

1 місце - Анастасія Романів (загальноосвітня школа №10 м.Тернопіль, ментор проєкту - Людмила Тарасова) із бізнес-ідеєю щодо заміни пластикових кришечок на картонні.

2 місце - Дмитро Аліфанов (загальноосвітня школа №7 м.Тернопіль, ментор проєкту - Вікторія Кузь) із бізнес-ідеєю щодо створення медіаплатформи для вступників.

2 місце - Анна Вербіцька (загальноосвітня школа №11 м.Тернопіль, ментор проєкту - Анна Бригідир) із бізнес-ідеєю щодо сегрегованих відходів.

3 місце - Вікторія Хлєбнікова (загальноосвітня школа №10 м.Тернопіль, ментор проєкту - Ніна Уруська) із бізнес-ідеєю щодо створення Hand Made-студії щодо виготовлення м'яких іграшок.

3 місце - Андрій Шимків (загальноосвітня школа №15 м.Тернопіль, ментор проєкту - Іванна Олійник) із бізнес-ідеєю щодо реалізації енергозберігаючих технологій.

3 місце - Софія-Марія Рибун, Наталія Кучер, Наталія Литвинчук (гімназія «Гармонія» Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, ментор проєкту — Зоряна Пушкар) із бізнес-ідеєю щодо виготовлення термогрілок для військових.

Майбутню траєкторію співпраці з фіналістами FEU-BIS-2024 озвучили студенти-члени ГО "Альянс молодих лідерів", які стануть консультантами у підготовці аплікаційної форми під час подачі грантових заявок переможцями конкурсу.

Усі учасники та ментори одержали грамоти, сертифікати, подарунки та подяки керівництву закладів освіти за активну участь на всіх етапах проведення конкурсу. Переможниця фінального пітчингу одержала спеціальний подарунок - нагороду від ректора Західноукраїнського національного університету. Свій пісенний подарунок для усіх присутніх подарував колектив відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету.

Учасники та гості висловили спільне бачення щодо доцільності проведення такого формату конкурсу бізнес-ідей у майбутньому на постійній основі, адже FEU-BIS-2024 є міцною цеглинкою фундаменту свого майбутнього та розвитку України!