» » Олімпіада з англійської мови для учнів 10-11 класів!

Олімпіада з англійської мови для учнів 10-11 класів!

Дата: 18-03-2024, 16:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету організував олімпіаду з англійської мови для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів м. Тернополя та Тернопільської області.

В олімпіаді взяли участь 118 юнаків та дівчат.

За результатами двох турів 1 місце посіли Анастасія Юзвик (Тернопільський академічний ліцей "Українська гімназія" ім. І.Франка) та Стас Прокопчук (Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука»), 2 місце – Христина Прокопович (Тернопільський академічний ліцей "Українська гімназія" ім. І.Франка), Катерина Паперовська (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов) та Анастасія Сидор (ДНЗ «Підволочиський професійний ліцей»), 3 місце – Яна Куценко (Тернопільський академічний ліцей "Українська гімназія" ім. І.Франка), Денис Ваврух (Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - медичний ліцей №15 імені Лесі Українки») і Соломія Вівчар (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов).

Усі учасники олімпіади отримають електронні сертифікати, а вчителі, які підготували учнів, подяки від керівництва навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ЗУНУ.

Олімпіада – це не лише про перевірку знань, це про особисте вдосконалення та розвиток!