» » Студенти ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина активно залучені до перекладацької діяльності

Дата: 6-03-2024, 09:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ЗУНУ продовжує активну роботу із залучення здобувачів освітньо-професійної програми «Бізнес-комунікації та переклад» до виконання практичних завдань.

Максим Гусак, Андрій Стравський та Віктор Єрохін супроводжували, перекладали та співпрацювали із представником міжнародної гуманітарної організації MedGlobal, компанії HOSPITAL SAFETY SERVICES із Сполучених Штатів Америки Марком Джонсом та тернопільськими рятувальниками.

Мета зустрічі – спільне навчання у випадку надзвичайних ситуацій хімічного характеру.

Дякуємо керівництву ДСНС України у Тернопільській області за довіру й можливість, а також доценту кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Ірині Гумовській за координацію роботи студентів!