» » Зустріч «Кібербезпека та інформаційна гігієна»

Зустріч «Кібербезпека та інформаційна гігієна»

Дата: 5-03-2024, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» відбулася пізнавальна зустріч здобувачів спеціальності «Право» із представниками відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Працівники відділу надали студентській молоді важливі рекомендації щодо заходів із кібербезпеки та інформаційної гігієни в кіберпросторі, зокрема презентували новий покращений проєкт з кібербезпеки «БРАМА» – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Основні цілі проєкту: знищення російських осередків в інтернеті, знищення рівня булінгу  в мережі, протидія наркотикам та шахрайству, просвіта населення щодо інформаційної гігієни, навчання та проведення тренінгів з кібергігієни, залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Також студентам було запропоновано долучатися до цього проєкту.

Такі зустрічі допомагають підвищити обізнаність молодих людей щодо кібербезпеки та вчать їх правил інформаційної гігієни!