» » Зустріч із начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Петром Гринчишиним

Дата: 1-03-2024, 10:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету є посилення практико-орієнтованого навчання за освітніми програмами, які реалізуються кафедрою, та активізація роботи зі стейкхолдерами.

У межах співпраці класичного університету Тернополя та Державної казначейською служби України відбулася робоча зустріч завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, голови вченої ради ЗУНУ, професора Андрія Крисоватого, гаранта освітньої програми «Фінанси» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, професора Зоряни Лободіної із начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Петром Гринчишиним.

Під час спілкування було обговорено актуальні проблеми діяльності казначейських органів в сучасних умовах, перспективи залучення фінансистів-практиків до навчальних та наукових заходів, зосереджено увагу  на вдосконаленні змістового наповнення дисципліни «Казначейська система», яка викладається кафедрою для здобувачів вищої освіти, з урахуванням сучасних викликів та перманентних трансформацій.