» » Робоча зустріч завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, голови вченої ради ЗУНУ Андрія Крисоватого та президента ДННУ «Академія фінансового управління» Тетяни Єфименко

Дата: 29-02-2024, 15:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах співпраці Західноукраїнського національного університету та Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління» відбулася робоча зустріч завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, голови вченої ради ЗУНУ Андрія Крисоватого та президента ДННУ «Академія фінансового управління» Тетяни Єфименко.

До діалогу долучилися професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ФФО та представники Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Під час наради науковці зосередили увагу на основних напрямах імплементації Національної стратегії доходів на 2024-2030 роки, шляхом реалізації науково-дослідних робіт з оподаткування малого та середнього бізнесу в Україні, справляння майнових податків та залучення інвестицій.

Спілкуючись, Андрій Ігорович зазначив: «В умовах сьогодення надзвичайно актуальною є роль фінансової складової у розбудові економіки України, адже дефіцит фінансових ресурсів зумовлює необхідність диверсифікації джерел фінансування країни. Співпраця із Державною навчально-науковою установою «Академія фінансового управління» - це важливий крок у реконструкції та економічному зростанні нашої держави!»

У результаті наради освітяни домовилися про залучення фахівців університету до виконання науково-дослідних робіт на замовлення Міністерства фінансів України, проведення фінансового форуму на базі ЗУНУ, організацію конференцій та симпозіумів, підготовку спільних наукових публікацій.

Президент Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління» Тетяна Іванівна сказала: «Поряд із термінологією стійкого розвитку виходить на передній план поняття резильєнтності, що обумовлює необхідність активізації всіх інституцій протидії зовнішнім і внутрішнім ризикам».