» » Зустріч студентів-маркетологів із комерційним директором «АРС»

Зустріч студентів-маркетологів із комерційним директором «АРС»

Дата: 29-02-2024, 14:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти-маркетологи факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету ознайомилися із практичною діяльністю відділу маркетингу української компанії «АРС», яка працює на ринку більше 25 років та функціонує у дев’яти обласних та районних центрах Західної України.

Комерційний директор «АРС» та випускник магістратури спеціальності «Маркетинг» ЗУНУ Роман Працовнік  розповів молоді про усі аспектами роботи відділу маркетингу, зокрема, які прийоми нейромаркетингу використовуються для офлайн та онлайн продажів, як працює SMM, мерчандайзинг, інструментарій маркетингової комунікаційної політики.

Також Роман Михайлович окреслив корпоративний PR та креативність колег, запросив студентів після закінчення навчання на роботу в компанію «АРС».