» » Перший координаційний мітинг з робочих питань проєкту KA220-HED - B6120588 «Спільне міжнародне онлайн-навчання для сприяння сталості, розширення можливостей і стійкості енергетичних мереж та диджиталізації вищої освіти»

Дата: 13-02-2024, 14:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 5-9 лютого 2024 року викладачі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина: Віталіна Куриляк та Ірина Зварич взяли участь у першому координаційному мітингу з робочих питань проєкту KA220-HED - B6120588 «Спільне міжнародне онлайн-навчання для сприяння сталості, розширення можливостей і стійкості енергетичних мереж та диджиталізації вищої освіти» / COIL-SERENADE Еразмус+.

Організатор – Департамент цивільної енергетики та архітектури Талліннського технічного університету (Естонська Республіка).

На зустрічі були присутні представники консорціуму проєкту з Технічного університету Дрездена: проф. Ерік Шопп, Неллі Ухова; Талліннського технічного університету: проф. Ярек Курнітський; Падуанського університету: проф. Мікелє Де Карлі; Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: проф. Валерій Дешко, доц. Ірина Суходуб та доц. Олена Шевченко.

Під час зустрічі було презентовано заклади вищої освіти,  окреслено основні етапи виконання робочого пакету проєкту: менеджмент проєкту, формування спільноти для європейської системи енергетичної та цифрової освіти, розробка курсів спільного міжнародного онлайн-навчання, особливо в галузі енергетики, розробка концепції цифрової європейської системи освіти України, здійснено обмін ідеями та досвідом.