» » Тренінг на базі Байковецької сільської ради

Тренінг на базі Байковецької сільської ради

Дата: 12-02-2024, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Задля удосконалення практичної складової освітнього процесу  та підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців викладачами кафедри фінансів ім. С.І. Юрія було організовано практико-орієнтований тренінг для  здобувачів першого рівня вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ОПП «Фінанси» на базі відділу освіти Байковецької сільської ради. Головний спеціаліст відділу Володимир Шафран ознайомив студентів із структурою організації, нормативно-правовою базою та функціональними обов’язками працівників. У межах зустрічі було проведено екскурсію закладами дошкільної та загальної середньої освіти Байковецької територіальної громади, де студенти мали змогу побачити матеріально-технічну базу, почути відгуки вчителів та учнів про умови та якість навчання у них. Володимир Шафран розповів молоді про процедуру державних закупівель, які здійснює відділ освіти Байковецької сільської ради та про план трансформації мережі закладів освіти і її фінансове підґрунтя.

Щиро дякуємо Володимиру Шафрану за фаховий підхід та готовність до співпраці,  адже такі заходи сприяють професійному становленню здобувачів вищої освіти ОПП «Фінанси»  та  дозволяють їм набути фахових компетентностей.