«Discover the Magic of Tourism and Hospitality 2024»

Дата: 9-02-2024, 14:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбувся профорієнтаційний захід «Discover the Magic of Tourism and Hospitality 2024», який організував колектив кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина.

У заході взяли участь учні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 та ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2», а також студенти освітньо-професійних програм «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа».

Юнаки та дівчата, у результаті виконаних креативних завдань: презентація бізнес-ідей функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, отримали сертифікати про участь.

Також було проведено зустріч із фахівцями відділу цифрової трансформації на базі імерсивного мультифункціонального хабу, екскурсію  навчально-тренінговою лабораторією кафедри міжнародного туризму та готельного бізнесу.