» » До уваги студентів та працівників ЗУНУ!

До уваги студентів та працівників ЗУНУ!

Дата: 9-02-2024, 14:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою інформування населення про важливість профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань 13 лютого о 10.00 год у а.11402 (корпус №11 Західноукраїнського національного університету, 4 поверх) буде проведена інформаційно-роз’яснювальна зустріч до Всесвітнього дня боротьби проти раку.

З 10.00 до 15.00 у каб. 5, каб. 6 (корпус №11 ЗУНУ) проводитиметься безоплатний медичний огляд лікарем-мамологом та УЗД-обстеження.

Спеціалісти ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» нададуть безоплатні послуги з ранньої діагностики онкологічних захворювань, проведуть презентації з питань профілактики онкологічних захворювань у жінок та консультації з питань їх профілактики та лікування.

Рання діагностика раку рятує життя!