» » Відкрита проблемна лекція польською мовою «Poziom wdrażania innowacyjnej koncepcji lean society dla państw Unii Europejskiej»

Дата: 8-02-2024, 11:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п’ятницю, 9 лютого 2024 року, о 12:00 год у межах роботи Школи лідерів ефективного управління та Екологічної школи з публічного управління сталим розвитком відбудеться відкрита проблемна лекція польською мовою «Poziom wdrażania innowacyjnej koncepcji lean society dla państw Unii Europejskiej» («Рівень впровадження інноваційної концепції ощадливого суспільства (lean society) для країн Європейського Союзу»).

Спікер — доктор габілітована, професорка Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща), почесний доктор ЗУНУ Анетта Зелінська.

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує студентів та аспірантів освітніх програм факультету економіки та управління та наших університетів-партнерів взяти учать у зустрічі.

Захід відбудеться на платформі ZOOM.

Ідентифікатор зустрічі: 951 049 8847.