» » Тренінг «Працевлаштування за фахом та кар᾽єрне зростання»

Тренінг «Працевлаштування за фахом та кар᾽єрне зростання»

Дата: 8-02-2024, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбувся тренінг «Працевлаштування за фахом та кар᾽єрне зростання» для здобувачів освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», організований кафедрою міжнародних відносин та дипломатії у співпраці з координатором по роботі з випускниками навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Оленою Карась.

Змістовним і корисним було спілкування здобувачів із спікером –випускником освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», виконавчим директором «Асоціації народних депутатів України», помічником-консультантом народного депутата Андрієм Валівком.

Учасники жваво обговорювали актуальні для питання щодо набуття навичків, необхідних для розвитку успішної кар’єри у сфері міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій, а також можливості їх практичного застосування.