» » До уваги професорсько-викладацького колективу та працівників університету!

До уваги професорсько-викладацького колективу та працівників університету!

Дата: 8-01-2024, 14:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо взяти участь у Міжнародному тижні персоналу, який організовує Люблянська школа бізнесу, Словенія, у межах програми Erasmus+ у період з 13 по 17 травня 2024 року.

У програму Міжнародного тижня включено:

• - презентації, семінари, воркшопи;
  • - знайомство з культурою країни та екскурсії;
  • - проведення міжнародної наукової конференції.

Якщо ви бажаєте взяти участь у конференції «THE 6th EASTERN EUROPEAN CONFERENCE OF MANAGEMENT AND ECONOMICS» (EECME 2024), яка буде проведена у рамках Міжнародного тижня, та надіслати тези, тоді переходьте за посиланням: https://www.vspv.si/eecme-conference-6th

Мова конференції: словенська та англійська.

Фінансування участі у Міжнародному тижні здійснюється за рахунок коштів програми Erasmus+.

Професорсько-викладацький колектив, працівники університету, які зацікавлені взяти участь у Міжнародному тижні персоналу, просимо якомога швидше звернутися у відділ міжнародних зв’язків ЗУНУ (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222).