» » В ЗУНУ відбувся семінар для педагогів «Імерсивні технології в освіті»

В ЗУНУ відбувся семінар для педагогів «Імерсивні технології в освіті»

Дата: 4-01-2024, 17:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В імерсивному мультифункціональному хабі, який функціонує на базі Західноукраїнського національного університету, відбувся семінар «Імерсивні технології в освіті» для педагогів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - медичний ліцей №15 імені Лесі Українки».

Начальник відділу цифрової трансформації ЗУНУ Назар Іваніцкий розповів присутнім про можливості та переваги хабу й зазначив: «Кожному із нас потрібно покращувати свої цифрові навички й освоювати інноваційні технології, адже це на часі та є вимогою сучасного суспільства!»

Назар Іваніцкий запросив учасників семінару до тестування обладнання імерсивного мультифункціонального хабу.

Ознайомившись із обладнанням та функціоналом імерсивного мультифункціонального хабу, вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії зі званням «Вчитель-методист» ТНВК ШМЛ №15 ім. Лесі Українки Тетяна Онищук сказала: «Цифрова трансформація — це не лише використання новітніх програм, а й зміна підходів до навчання. Освітяни повинні вдосконалюватися й здобувати нові знання, бути відкритими до сучасних технологій та активно впроваджувати їх у педагогічну практику, адже сьогодні діти хочуть навчатися цікаво, креативно та пізнавально».

Учасники мали змогу поринути у доповнену реальність, пройти тести компанії «Anima», які визначають показник тривоги та депресії у людини.

«Імерсивні технології дають змогу експериментувати, відкривати та пізнавати щось нове для себе», - вчитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії зі званням «Старший вчитель» ТНВК ШМЛ №15 ім. Лесі Українки Любов Рудько.

Під час взаємодії із 3D-моделями вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії зі званням «Старший вчитель» ТНВК ШМЛ №15 ім. Лесі  Українки Олена Шмігель зауважила: «Цифрові технології – освіта майбутнього, тому нам потрібно популяризувати інноваційні педагогічні підходи та розвивати креативність!»

Координатор роботи імерсивного мультифункціонального хабу Ростислав Кривко зазначив: «Сучасні технології змінюють навколишній світ і дають змогу впроваджувати цифрові ініціативи у навчальний процес».

Такі зустрічі у хабі будуть організовуватися на регулярній основі, адже педагоги зацікавлені у співпраці.