» » Студенти ФФО отримали сертифікати про успішне проходження курсів «M.E.Doс»

Студенти ФФО отримали сертифікати про успішне проходження курсів «M.E.Doс»

Дата: 8-06-2023, 14:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету упродовж років мають унікальну можливість вдосконалювати свої професійні навички. Зокрема, вже четвертий рік кафедра обліку і оподаткування ФФО співпрацює із ТОВ «СОФТ-СВІТ»  у сфері практичного навчання студентів на базі програмного продукту "M.E.Doс".

Молодь, яка успішно пройшла випускне тестування, отримала сертифікати, які підтверджують високий професійний рівень та надають право на 50% знижку на придбання й обслуговування програмного продукту.

Дякуємо доценткам кафедри обліку і оподаткування Ірині Назаровій та Наталії Зарудній за проведене практичне навчання, декану факультету фінансів та обліку Андрію Кізимі та завідувачці кафедри обліку і оподаткування Наталії Починок за сприяння в організації навчання, директору ТОВ «СОФТ СВІТ» Сергію Степанюку за технічну підтримку й представлені бонуси для користувачів сертифікату!