» » Літературний конкурс «Душа шукає слів, як молитов»

Літературний конкурс «Душа шукає слів, як молитов»

Дата: 21-03-2023, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 березня Ліні Костенко, письменниці, чиє гостре перо заворожує українців своєю правдивістю та патріотизмом, виповнилося 93 роки.

З ініціативи колективу відділу творчої самореалізації та виховання до Дня народження видатної поетеси у Західноукраїнському національному університеті було проведено літературний конкурс «Душа шукає слів, як молитов».

У конкурсі взяли участь 27 студентів класичного університету Тернополя. У журі були начальниця відділу творчої самореалізації та виховання Світлана Сорочинська, завідувач сектору культурно-творчого розвитку Борис Салабчук та спеціаліст відділу Юрій Дзюла.

За результатами конкурсу перемогу здобули:

І місце – Соломія Лецан (СГФ);

ІІ місце – Світлана Пікіна (ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина);

ІІІ місце - Микола Антошевський (ВСП «ФКЕПІТ»).

Також учасники стали гравцями літературної інтелектуально-розважальної гри та відповідали на цікаві запитання щодо життя та творчості Ліни Костенко.

Переможцями гри стала команда «Думка».

Щиро вітаємо нашу молодь! Дякуємо за те, що плекаєте та вивчаєте рідну літературу, адже Ліна Костенко – це справжня перлина сучасної української культури.