» » Лекція-дискусія «Як зав‘язати ділову чи дружню комунікацію»

Лекція-дискусія «Як зав‘язати ділову чи дружню комунікацію»

Дата: 8-03-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах курсу «Теорія комунікацій» відбулася гостьова лекція-дискусія тренера з ораторського мистецтва, ментора «Майстерні слова», режисера, актора Ігоря Кусяка «Як зав‘язати ділову чи дружню комунікацію» для студентів спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад».

Такий формат проведення лекцій передбачає активний обмін думками. Це, безперечно, покращує навчальний процес, активізує пізнавальну діяльність студентів, дає можливість лектору керувати колективною думкою групи.

Під час зустрічі учасники розглянули й відпрацювали на практиці різні теми:

• - як покращити якість спілкування;
  • - бар‘єри у спілкуванні;
  • - прийоми залучення співрозмовника;
  • - ефект атракції;
  • - як зробити комплімент компліментом.

Особливу увагу зосереджено на формуванні взаємодії з партнером, доланні барʼєрів в комунікації, зниженні рівня тривоги у процесі комунікації, фокусуванні уваги на партнері, а не на своїх переживаннях.

Дякуємо Ігорю Кусяку за безцінний практичний досвід та допомогу у становленні нової перекладацької еліти України!