» » Дискусійна панель «Податок на додану вартість : Франція – Україна, аспекти локальні та глобальні»

Дата: 17-02-2023, 10:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи школи професійної майстерності відбудеться дискусійна панель «Податок на додану вартість : Франція – Україна, аспекти локальні та глобальні».

Спікери: Яна Малкіна , докторка, викладачка сучасних економічних питань, South Champagne Business School (Yschool group), Troyes, France; Юрій Іванечко, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету, бухгалтер-експерт аудиторської фірми «Тер Аудит».

Модератор заходу: Михайло Лучко, д.е.н., проф., завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ.

Дата та час проведення: 21 лютого о 16:00 год.

Join Zoom Meeting: https://us04web.zoom.us/j/2526131780?pwd=SjdVdDVGRGNrNWRpc3ZaV1l0Wk5XQT09