» » Зустріч з Юрієм Ковриженком у межах проєкту «Студії публічної дипломатії»

Зустріч з Юрієм Ковриженком у межах проєкту «Студії публічної дипломатії»

Дата: 16-02-2023, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 лютого 2023 року об 11:00 год у межах проєкту «Студії публічної дипломатії 4.0: експертно про політику, економіку, бізнес та міжкультурні комунікації» відбудеться зустріч з Юрієм Ковриженком.

Наш гість - шеф-кухар, гастродипломат, який популяризує українську кухню за кордоном. Він навчався у відомих школах кулінарного мистецтва.  Володар премії Global Chef Awards 2017. У 2022 р. вдруге отримав звання   Ambassadors of Taste for the Global Gastronomy.

Як стверджує наш спікер: «Ми показуємо культуру України через їжу. Через їжу багато можна сказати». І пан Юрій не втомлюється робити численні заходи під егідою Міністерства закордонних справ України, щоб показати світові нашу державу. Його улюбленою стравою є борщ, і готує він як у класичному варіанті, так і презентував його молекулярну версію.

Говорити будемо про кулінарну дипломатію, яка є дієвим інструментом м'якої сили, практичні кроки її реалізації.

Проєкт реалізується на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету у партнерстві з GDIP Media Center .

Також можна приєднатися до спілкування онлайн, використовуючи платформу ZOOM.

ID: 361 026 0781. Код: 2022.