» » Співпраця із Фундацією Центру Економічних досліджень і післядипломної освіти, США

Дата: 15-02-2023, 11:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах реалізації меморандуму про взаєморозуміння між Західноукраїнським національним університетом та Фундацією Центру Економічних досліджень і післядипломної освіти, Нью-Йорк, (CERGE-EI Foundation) розпочалася активна партнерська діяльність:

1 крок - pedagogical course for local instructors distance learning program 13-16 лютого.

2 крок - залучення студентів до курсів: Climate Change Economics by Silvester van Koten, Ph.D (кафедра міжнародної економіки); Education Economics by Miroslava Federicova, Ph.D (кафедра міжнародних економічних відносин); Development Economics by Martina Miotto Ph.D (кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ)

Проєкт реалізовується на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина, координатором й ініціатором якого є завідувачка кафедри міжнародної економіки Ірина Зварич.