» » Студентка СГФ у межах дуальної освіти зустрілася із президентом Португалії

Студентка СГФ у межах дуальної освіти зустрілася із президентом Португалії

Дата: 14-02-2023, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навіть перебуваючи за кордоном, студенти соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету навчаються та знаходять, де застосувати свої професійні навички.

Студентка освітньої програми «Правова журналістика» Марта Біляч зараз перебуває у Португалії і працює міжнародним волонтером в організації Sopro.

Діяльність полягає, передусім, у допомозі країнам, зокрема Україні.

«Цей проєкт дає мені дуже багато можливостей у професійній сфері, адже ми відвідуємо різні конференції та заходи, де я можу комунікувати з цікавими людьми. У мене була змога зустрітися та поспілкуватися із президентом Португалії Марсело Ребелу ді Созою. Вважаю, що журналіст має бути багатогранним та розвинутим у багатьох сферах, тому насправді я дуже задоволена своєю роботою тут».