» » Професійно-орієнтований тренінг для студентів освітніх програм «Фінансовий менеджмент» та «Соціальне забезпечення»

Дата: 3-02-2023, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У контексті впровадження інноваційних елементів дуальної освіти для студентів 2-4 курсів освітніх програм «Фінансовий менеджмент» та «Соціальне забезпечення» відбувся професійно-орієнтований тренінг на базі Тернопільської обласної дирекції ПАТ «НАСК «Оранта».

У компанії юнакам та дівчатам надали вичерпну інформацію щодо змін у системі страхування в умовах військового стану, наголошуючи на тому, що ринок продовжує працювати. Більшість страховиків відповідно до наявних складних умов організували свою роботу. Студенти дізналися, що фінансова спроможність страховиків у воєнний час напряму залежить від якості та структури їх активів і запасу капіталу у довоєнний період. Водночас майже усі компанії потерпають від військових дій на території України, а отже значно знизилися обсяги продажів страхових продуктів, особливо через роздрібні канали.

Відтак, молодь отримала усю необхідну інформацію щодо особливостей страхової діяльності в умовах повномасштабної війни в Україні.

Дякуємо генеральній директорці Марії Тарас за високий рівень організації навчання та співпрацю!