» » Учасники школи СГФ «SOFT SKILLS SCHOOL» пройшли перший модуль навчання!

Учасники школи СГФ «SOFT SKILLS SCHOOL» пройшли перший модуль навчання!

Дата: 30-01-2023, 11:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету закінчився перший модуль школи вихідного дня з розвитку «гнучких» навичок «SOFT SKILLS SCHOOL». Позаду два місяці знайомств, відкриттів та усвідомлень. Попереду ще більше знань, переконань і досягнень, практик з коучами і тренерами, зустрічей з лідерами думок, які допоможуть віднайти і розвинути необхідні у сучасному світі «м’які» навички.

Якщо ти бажаєш бути успішним, реалізованим, самостійно творити своє майбутнє - приєднуйся до команди Soft Skills’ School!

Закривали перший модуль і ділилися своїм досвідом з учнями нашої школи - чемпіонка світу з пауерліфтингу, тренерка, волонтерка і підприємниця Лілія Проць та доктор психологічних наук, професор Андрій Несторович Гірняк.