» » Серія воркшопів з медіації віл лекторів Нідерландської бізнес-академії

Серія воркшопів з медіації віл лекторів Нідерландської бізнес-академії

Дата: 1-12-2022, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Попри аварійні відключення електроенергії, які були введені в усіх регіонах України після широкомасштабних російських атак на об'єкти інфраструктури, докладання зусиль щодо якісної реалізації освітніх програм у Західноукраїнському національному університеті не зупиняються.

З 1 грудня професор Ян ван Звітен, ректор Нідерландської бізнес-академії разом з колегами медіаторами Оксаною Олійник, Яніною Недашківською, Маріанною Розумною проведуть низку воркшопів, щоб завершити академічний курс у першому семестрі «Психологія конфліктів та медіація» для майбутніх перемовників та медіаторів, аби закріпити набуті ними знання впродовж семестру виробленням практичних навичок.

Студенти вивчатимуть техніки проведення медіації, основні компетентності медіатора, розбиратимуть кейси медіаційної процедури та спробують укладати медіаційну угоду.

Дякуємо іноземним колегам з Нідерландської бізнес-академії за неймовірну підтримку!