» » ЗУНУ приєднався до онлайн-платформи «Наука та бізнес»

ЗУНУ приєднався до онлайн-платформи «Наука та бізнес»

Дата: 10-08-2022, 12:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У липні 2022 року класичний університет Тернополя приєднався до онлайн-платформи «Наука та бізнес», яку започаткувало МОН України. Мета - формування онлайн-майданчика для комунікації та ефективної взаємодії представників бізнесу і наукової спільноти. Керівникам наукових шкіл, директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів та завідувачам кафедр просимо розглянути можливість щодо подання для розміщення на платформі «Наука та бізнес» наукової продукції та інноваційних розробок для знаходження потенційних партнерів та замовників на наукову і науково-технічну продукцію університету. В умовах воєнного стану така програма сприятиме пошуку партнерів для реалізації інноваційних проєктів та спільного використання дослідницької інфраструктури. Технічний супровід розміщення поданої інформації в особистому кабінеті ЗУНУ на онлайн-платформі «Наука та бізнес» забезпечує науково-дослідна частина вишу.