» » Зустріч студентів із видавцем поетичних збірок Юрієм Завадським

Зустріч студентів із видавцем поетичних збірок Юрієм Завадським

Дата: 6-06-2022, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету завітали на зустріч із видавцем, поетом, перекладачем, автором поетичних збірок Юрієм Завадським.

Захід відбувся у Тернопільській центральній міській бібліотеці. Темою культурної бесіди стала класична та сучасна польська література. Присутні обговорювали особливості та зміни у написанні польської поезії, роль в яких відіграли і наші земляки-поети. Видавець неодноразово наголошував, що важливо зберегти зв‘язок між нашими культурами, саме це і спонукало його створити книги поетичних перекладів польської поезії.

Юрій Завадський зазначає, що особливістю кожної книги є її палітурка, на якій зображені частини тіла людини. Це дуже символічно, адже читаючи твір, людина щоразу пізнає нову частину себе.