» » Літня школа соціального підприємництва у ЗУНУ

Літня школа соціального підприємництва у ЗУНУ

Дата: 6-06-2022, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Розпочала роботу Літня школа соціального підприємництва, організована спільно факультетом економіки та управління Західноукраїнського національного університету та Українською соціальною академією (м.Київ). Ком’юніті-партнерами заходу є Центр розвитку соціального підприємництва та Центр підтримки підприємців Дія. Бізнес у Тернополі. Навчання проходитиме у стінах факультету економіки та управління класичного університету Тернополя (м.Тернопіль, майдан Перемоги 3, 3 корпус, 1 поверх, аудиторія 3106). Тренер першого дня роботи Літньої школи - Петро Дарморіс, викладач програм організаційного розвитку та соціального підприємництва Української соціальної академії. Він уже понад 6 років працює зі стартапами, соціальними підприємствами та організаціями, допомагає у стратегічному та операційному плануванні, розробляє бізнес-моделі, управляє командами. Вивчав управлінську й бізнес-етику в Catholic University of Leuven (Лювен, Бельгія), філософію в Українському католицькому університеті (Львів, Україна).