» » Гуманітарна допомога від австрійських партнерів

Гуманітарна допомога від австрійських партнерів

Дата: 19-05-2022, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завдяки успішній комунікації кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Західноукраїнського національного університету, зокрема професора Ольги  Царик, Крістофа Ляйтла (Christoph Leitl), Президента Європейського молодіжного форуму Ноймаркт (EYFON), представників Палати економіки Австрії було започатковано проєкт "Waisenhaus Ternopil". У межах ініціативи для дітей-сиріт комунального некомерційного підприємства "Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини" було закуплено засоби першої необхідності, продукти харчування, одяг, а також медикаменти.

Учасники проєкту Бьянка Вайссель, Стефан Фріц з «Hilfswerk International» (м. Відень, Австрія),  професор кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ Ольга Царик, студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» Ірина Сороківська  і Яна Копін приїхали до дітей-сиріт. Студенти Григорій Перець, Макар Бицюра та Святослав Тирчик не тільки допомогли у розвантаженні, а й поспілкувалися з малечею.