Sprachclub з Маркусом Пойсером

Дата: 13-05-2022, 10:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи Школи міжнародних комунікацій відбулося заняття  Sprachclub з Маркусом Пойсером (Markus Peuser). Студенти Західноукраїнського національного університету вкотре мали чудову нагоду вдосконалити свої комунікативні навички німецькою мовою.

"Заняття було веселим та цікавим, а тому півтори години пролетіли дуже швидко. Ми говорили про соцмережі в нашому житті. Ця тема дуже актуальна для нашого покоління. Ми не лише практикували нашу німецьку, а також слухали, а потім ще й співали веселу пісеньку про соцмережі. Я, як людина, яка вивчає три іноземні мови, можу впевнено сказати, що такий креативний підхід до вивчення мов є дуже ефективним. Саме тому я однозначно рекомендую цей мовний клуб", – каже Світлана Зелінська, студентка  спеціальності "Бізнес-комунікації та переклад".