» » Проєкт «Моя історія успіху» від випускників ЗУНУ

Проєкт «Моя історія успіху» від випускників ЗУНУ

Дата: 24-12-2021, 10:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету запускає новий проєкт «Моя історія успіху» від випускників класичного університету Тернополя.

У ході першої зустрічі, своїми унікальними історіями поділилися Анастасія Паперняк  - випускниця ЗУНУ, засновниця студії візажу «Помада» та бренду одягу «VIDVERTO», б’юті-майстер,  Артур Шалак - випускник ЗУНУ, ведучий міських свят, ведучий телевізійного каналу Тернопіль1, автор телевізійної програми «На слабо», ведучий ранкового шоу Тернопіль1.

Цікаві питання звучали для наших гостей від ведучої Оксани Кічак, а також від присутніх студентів.

Музичні та хореографічні дарунки від колективів та солістів Західноукраїнського національного університету створили творчу святкову атмосферу.