» » Викладачі ЗУНУ – учасники міжнародного проєкту «MEDIATS»

Викладачі ЗУНУ – учасники міжнародного проєкту «MEDIATS»

Дата: 10-12-2021, 17:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету взяли участь у міжнародному проєкті «MEDIATS».

Освітяни класичного університету Тернополя спілкуватимуться із ректором Нідерландської бізнес-академії, професором Яном ван Звітенем, говоритимуть про реалізацію заходів та ініціатив щодо запровадження досвіду у галузі медіації в Україні, впровадження найкращих європейських миротворчих практик у системі посередництва, сприяння формуванню нового покоління миротворців, орієнтованих на високі моральні цінності і принципи демократичного суспільства. В Україні Ян ван Звітен координує декілька  міжнародних проєктів у сфері вищої освіти «MEDIATS» (розвиток медіації) та «Interadis» (міжкультурний обмін).

До команди увійшли науковці та практики ЗУНУ: Оксана Коваль – координаторка проєкту, директорка навчально-наукового інституту комунікацій, доцентка кафедри психології та соціальної роботи, Ольга Царик – директорка Школи міжнародних комунікацій ННІК, професорка кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій, Ігор Ліщинський – професор кафедри міжнародної економіки, Марія Бригадир – директорка Школи професійного розвитку «АКМЕ» ННІК, доцентка кафедри психології та соціальної роботи, Оксана Яремко – доцентка кафедри психології та соціальної роботи, адвокат, Марія Лизун – професорка кафедри міжнародної економіки, Вікторія Іванюк – доцентка кафедри міжнародного права та міграційної політики, Марія Корман – доцентка, тренерка Школи професійного розвитку «АКМЕ» ННІК, Олександра Ніздрань – доцентка кафедри клінічної психології Українського католицького університету.

З 18 грудня по 26 січня 2022 р. відбуватиметься онлайн та офлайн навчання в Україні «Медіація. Базовий курс». Другий етап програми передбачає стажування викладачів у Нідерландах.