» » Зустріч із Архієпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором

Зустріч із Архієпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором

Дата: 9-12-2021, 15:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах духовно-просвітницьких заходів для студентів соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету відбулася Перша духовна лекція під патронатом лабораторії суспільного моделювання (керівник Андрій Підлужний, координатор проф. Юрій Щербяк).

Із юнаками та дівчатами спілкувався  Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Владика розповів присутнім про те, як бути християнином у сучасному світі, місце молоді у церковній спільноті, життєві труднощі, обставини, які можна подолати разом із Богом, а також  окреслив духовні перспективи і загрози.

Звертаючись до студентів, Архієпископ Нестор звернув увагу на те, що, переступаючи поріг церкви, молода людина не повинна залишатися там пасивною, навпаки, її очікує активна діяльність духовно-місійного характеру, адже тільки тоді є можливість пізнати задум Божий та покликання.