» » Організація перевірки академічних текстів на унікальність

Організація перевірки академічних текстів на унікальність

Дата: 17-11-2021, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Перевірка унікальності наукових і освітніх робіт із використанням сервісу Unicheck схвалена МОН України. Це один із зручних та популярних програм перевірки на плагіат у науковців, студентів, редакторів фахових наукових видань тощо.

З метою покращення якості освіти у Західноукраїнському національному університеті проводиться перевірка академічних текстів на унікальність. Основна ціль співпраці -  забезпечення високої якості професійної підготовки здобувачів вищої освіти, впровадження сучасних програмних засобів в організацію навчального процесу.

Директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ Казимир Возьний провів вебінар та ознайомив студентів навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина із роботою сервісу Unicheck та процедурою перевірки кваліфікаційних, курсових і дисертаційних робіт, навчальних й науково-методичних праць.