» » Вітання із Міжнародним днем студента!

Вітання із Міжнародним днем студента!

Дата: 17-11-2021, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дорогі студенти Західноукраїнського національного університету!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня  студента - свята, яке асоціюється із молодістю, безтурботністю, романтикою, пізнанням, великим бажанням досягнути вершин визнання й самоствердження.

Студентська пора - це час надій і досягнень, можливостей та цілей, яскравих емоцій, професійного визначення, вибору власної життєвої позиції. А ще – найщасливіші роки юності, палкого кохання, сподівань та мрій.

Бути студентом – це вірити у власні сили. Вам, молодим та енергійним, неймовірно поталанило, адже сьогодні ви здобуваєте фах в омріяному закладі вищої освіти, примножуєте багаж знань та життєвої мудрості. Саме на вас покладено великі надії щодо майбутнього нашої держави.

Нехай неповторні роки у класичному університеті Тернополя, період натхненної праці у нашому виші надихає вас на дивовижні звершення й особисті перемоги. Бажаю вам, молоде, амбітно й впевнено долати перешкоди, підкоряючи нові сходини успіху. Нехай у ваших серцях палає вогонь творчості, завзятості, надії та любові, душа наповнюється гармонією, добром й енергією, а невичерпний потенціал сприяє подальшому розвитку України!

Ректор                                        Андрій Крисоватий