» » Відбулося засідання студентського наукового гуртка «Цивіліст»

Відбулося засідання студентського наукового гуртка «Цивіліст»

Дата: 25-10-2021, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Цивіліст», що функціонує на кафедрі цивільного права і процесу юридичного факультету Західноукраїнського національного університету.

Основним напрямом зустрічі було обрано галузь «Земельне право». Молодь вкотре наголосила на бажанні працювати над науковими доповідями, що висвітлюють та розкривають актуальність теми.

Також учасники говорили про: особливості юридичної відповідальності за екологічні правопорушення, особливості орендного землекористування в Україні, добросусідство у земельних правовідносинах.

Найактивнішими у дискусії були: Ольга  Ціцюра ПР-32, Сніжана Паламар ПР-33, Іванна Чапля ПР-33.

Цивілісти проявили зацікавленість щодо подальших заходів, обговорили нові ідеї й організаційні моменти засідань.